Jeton Zogjani ia arrin qëllimit, siguron një vend në listën e AAK-së për deputet - Bota Sot
Jeton Zogjani ia arrin qëllimit, siguron një vend në listën e AAK-së për deputet

Aktuale

Jeton Zogjani ia arrin qëllimit, siguron një vend në listën e AAK-së për deputet

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 18:35
Jeton Zogjani

Artisti Jeton Zogjani që së fundmi i hyri politikës duke u anëtarësuar në AAK e ka konfirmuar në T7 se do të jetë pjesë e listës së kësaj partie për deputet.

Do të jem në listën e deputetëve dhe nuk ka diskutim që do të jem pjesë e Kuvendit”, ka deklaruar Zogjani.

Ai tha se e meriton votën e qytetarëve pasi është i pa korruptuar.

Tutje Zogjani  tha se ishte qeverisja e ish-kryeministrit Ramush Haradinajt, e shtyu të bëhet pjesë e partisë së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...