Ky është veprimi i Agim Bahtirit pasi konfirmoi kalimin në Vetëvendosje - Bota Sot
Ky është veprimi i Agim Bahtirit pasi konfirmoi kalimin në Vetëvendosje

Aktuale

Ky është veprimi i Agim Bahtirit pasi konfirmoi kalimin në Vetëvendosje

Nga: A.M. Më: 21 gusht 2019 Në ora: 23:41
Albin Kurti dhe Agim Bahtiri

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka pranuar se do t`i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje.

Edhe pse nuk është bërë e ditur që Bahtiri nuk ka dhënë dorëheqje nga parti e Behgjet Paollit, ai të premten do të prezantohet zyrtarisht në VV.

Pasi që në media doli deklarata e Bahitrit që e konfirmoi kalimin apo dezertimin në Vetëvendosje, ai edhe në një mënyrë tjetër e konfirmoi përkrahjen për Albin Kurtin.

Ai në faqen e tij në Facebook, ka bërë foto të profilit një foto së bashku më Kurtin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...