Sveçla: Kjo datë do të mbahet mend si fillimi i fundit të një epoke të errët për vendin - Bota Sot
Sveçla: Kjo datë do të mbahet mend si fillimi i fundit të një epoke të errët për vendin

Aktuale

Sveçla: Kjo datë do të mbahet mend si fillimi i fundit të një epoke të errët për vendin

Nga: A.SH Më: 22 gusht 2019 Në ora: 10:58
Xhelal Sveçla

Është shpërnadrë Kuvendi dhe ish-deputeti i LVV-së, Xhelal Sveçla, ka thënë se, fundi i qeverisjes së koaliciont PAN, dhe shpërndarja e këtij legjislacionit të kuvendit është lajm i mirë për qytetarët tanë.

Ai shkruan se, kjo datë do të mbahet mend si fillimi i fundit të një epoke të errët për vendin.

Postimi në Facebook:

Fundi i qeverisjes së koaliciont PAN, dhe shpërndarja e këtij legjislacionit të kuvendit është lajm i mirë për qytetarët tanë.

Data 22 gusht do të mbahet në mend si fillimi i fundit të një epoke të errët për vendin.

Tani është në dorë të sovranit që asnjëherë më të mos lejojë që fatin e vet dhe të Republikës ta lë në mëshirë të patriotave të rrejshëm, mashtruesve ordinerë, zaptuesve e injorantëve.

Qytetarë të ndershëm të vendit tonë, urime e NA PRIFTË E MBARA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...