“Qeverisja me kriminale që ka pas Kosova ndonjëherë në historinë e saj” - Bota Sot
“Qeverisja me kriminale që ka pas Kosova ndonjëherë në historinë e saj”

Aktuale

“Qeverisja me kriminale që ka pas Kosova ndonjëherë në historinë e saj”

Nga: A.SH Më: 22 gusht 2019 Në ora: 11:34
Ehat Miftaraj

Ehat Miftaraj nga KDI, ka treguar se çfarë e ka karakterizuar Kosovën nga viti 1999 deri më sot, këtë ditë kur u shpërnda Kuvendi.

Ai ka thënë se shpëtuan edhe një here nga qeverisja me kriminale që ka pas Kosova ndonjëherë në historinë e saj.

Postimi në Facebook:

10 qershor 1999-22 gusht 2019, e karakterizojne Kosoven me tre momente historike.

1. Clirimi i Kosoves dhe kthimi i shpreses-10 qershor 1999
2. Shpallja e Pavaresise, 17 shkurt 2008; dhe
3. Shperndarja e Kuvendit te Kosoves-22 gusht 2019 (Qeverisja me kriminale qe ka pas Kosova ndonjehere ne historine e saj).

Shpetuam edhe nje here.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...