Kuvendi u shpërnda, por vie lajmi i keq nga KQZ - Bota Sot
Kuvendi u shpërnda, por vie lajmi i keq nga KQZ

Aktuale

Kuvendi u shpërnda, por vie lajmi i keq nga KQZ

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 13:29
Foto ilustrim

Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi pas shpërndarjes së kuvendit, ka deklaruar për RTK-në se ky institucion ende nuk ka buxhet për zgjedhje të parakohshme.

Mirëpo, sipas tij, KQZ-ja do ta bëj kërkesën për mjete financiare për t’i organizuar ato.

Ai këto komente i ka bërë pas shpërndarjes së Kuvendit të Kosovës dhe shkuarjes së vendit në zgjedhje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...