Dardan Molliqaj kurorëzoj dashurinë, por ka edhe një vajzë nga martesa e parë - Bota Sot
Dardan Molliqaj kurorëzoj dashurinë, por ka edhe një vajzë nga martesa e parë

Aktuale

Dardan Molliqaj kurorëzoj dashurinë, por ka edhe një vajzë nga martesa e parë

Nga: H.O. Më: 22 gusht 2019 Në ora: 22:28
Dardan Molliqaj, Besa Shahini

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka kurorëzuar dashurinë e tij pak më parë me ministren e arsimit në Shqipëri, Besa Shahini. Molliqaj dhe Shahini ishin bashkë anëtarë të Lëvizjes Vetëvendosje, por më pas ndan rrugët sa i përket politikës dhe krijuan lidhje dashurie të cilën e kurorëzuan me martesë në muajin prill të këtij viti.

Mirëpo Molliqaj ka edhe një vajzë tetë vjeqare nga martesa e parë. Ai i kishte dhënë fund martesës dhe lidhjes së gjatë të dashurisë, për tu lidhur më pas me Besa Shahinin.

Megjithatë, ai kohë pas kohe publikon foto bashkë me vajzën e tij të vetme./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat