Këta janë 33 anëtarët e Kryesisë (Emrat) - Bota Sot
Këta janë 33 anëtarët e Kryesisë (Emrat)

Aktuale

Këta janë 33 anëtarët e Kryesisë (Emrat)

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 19:38
LDK

Në Këshillin Drejtues të LDK-së të mbajtur në orët e mbrëmjes janë propozuat 33 emra për anëtarë të Kryesisë.

“Në Këshill janë propozuar 33 emra për Kryesi ata janë: Agim Veliu, Kujtim Shala, Lutfi Haziri, Vjosa Osmani, Gazmend Muhaxheri, Haki Rugova, Ismet Beqiri, Imri Ahmeti, Anton Quni, Hikmete Bajrami, Avdullah Hoti, Muharrem Sfarqa, Sokol Haliti, Vlora Dumoshi, Lumi Abdixhiku, Brikena Krasniqi, Valon Murtezi, Fadil Krasniqi, Rrezarta Krasniqi, Arban Abrashi, Mirjeta Kalludra, Besian Mustafa, Florian Dushi, Selim Kryeziu, Mybera Mustafa, Safet Kamberi, Lutfi Zharku, Lirije Kajtazi dhe Fidan Rekaliu

Si emra të rinj në Kryesi janë : Valon Murtezaj, Florian Dushi, Lumir Abdixhiku, Vjosa Osmani, Rrezarta Krasniqi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...