Prezantueses së AAK-së i ndodh e papritura në skenë: S’jam mirë!

Aktuale

Prezantueses së AAK-së i ndodh e papritura në skenë: S’jam mirë!

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 20:54
Prezantuesja e AAK-së

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka prezantuar sot disa aderime, shuma pjesë e show-bizit dhe artistë të njohur.

Mirëpo, një e papritur ndodhi derisa u lexuan emrat e këtyre personalieve.

Prezantuesja e AAK-së për një qast nuk ishte në gjendje të vazhdonte t’i tregonte aderimet. “O, s’jam mirë…”, ishin fjalët e saj drejtuar Erolld Belegut.

Shikoni videon në minutën 19:35.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat