Pacolli: PSD-ja na ka ofenduar - Bota Sot
Pacolli: PSD-ja na ka ofenduar

Aktuale

Pacolli: PSD-ja na ka ofenduar

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 22:53
Behgjet Pacolli

Behgjet Pacolli në Debat Plus ka folur edhe për koalicionin në mes AAK-së e PSD-së.

Ai është ndjerë i ofenduar për këtë koalicion, sepse sipas tij PSD-ja është dashur që të bisedoj me ta me arsyetimin se kanë qenë partner.

“Unë isha jashtë dhe kur jam kthyer e dëgjoj që PSD- e AAK shkuan në koalicion. Ne jemi partner ka qenë  obligim që të bisedojnë.  Jam ndjerë i anashkaluar i ofenduar për koalicionin që është bërë në mes AAK-së e PSD-së”, ka thënë Pacolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...