LDK nderon luftëtarin e Lirisë Idriz Ukëhaxhaj - Bota Sot
LDK nderon luftëtarin e Lirisë Idriz Ukëhaxhaj

Aktuale

LDK nderon luftëtarin e Lirisë Idriz Ukëhaxhaj

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 11:55
Dega e LDK-së në Deçan

Dega e LDK-së në Deçan e nderoi luftëtarin e Lirisë Idriz Ukëhaxhaj me mirënjohje për kontributin e tij për liri e pavarësi.

Këtë e bëri të ditur Armend Zemaj përmes një postimi në Facebook.

Ai tha së dega e LDK-së në Deçan është e gatshme në sfidën për fitore.

“Lidhja me qytetarin dhe sigurisht me elektoratin është koalicioni më i fuqishëm”, shkroi Zemaj.

Postimi i plotë:

“Lidhja me qytetarin dhe sigurishte me elektoratin është koalicioni më i fuqishëm…
Dega e LDK-së në Deçan e gatshme në sfiden për fitore.
Sot nderuam edhe luftëtarin e Lirisë z.Idriz Ukehaxhaj me mirenjohje për kontributin e tij për liri e pavarësi.” 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...