Si ishte Albin Kurti si fëmijë dhe nostalgjia e tij për trenin - Bota Sot
Si ishte Albin Kurti si fëmijë dhe nostalgjia e tij për trenin

Aktuale

Si ishte Albin Kurti si fëmijë dhe nostalgjia e tij për trenin

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 19:46
Albin Kurti

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, në emisionin, n’Konak, ka folur edhe për fëmijërinë e tij.Gjatë asaj periudhe, Albin Kurti, thotë që veçon një gjë.

Fjala është për trenin, por që i cili edhe e ka një domethënie interesante për të.

Çfarë simbolike ka treni për Albin Kurtin, e mësoni në videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat