Mendimi interesant i Albin Kurtit për Fatmir Limajn - Bota Sot
Mendimi interesant i Albin Kurtit për Fatmir Limajn

Aktuale

Mendimi interesant i Albin Kurtit për Fatmir Limajn

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 22:20
Fatmir Limaj, Albin Kurti

Albin Kurti, si për të gjithë liderët partiak në Kosovë, ka thënë mendimin e tij edhe për shefin e Nismas, Fatmir Limajn.

E për të është një mendim goxha interesant, derisa Kurti thotë që Limaj edhe pse është vazhdimisht i pakenaqur, ka dyshime mbi pakënaqësinë e tij.

Bile sipas Kurtit, Limaj, gjithmonë është me potencialitet për tu rikthyer në PDK.

“Vazhdimisht i pakënaqur, por edhe me dyshime mbi këtë pakënaqësinë e tij, pra sa larg PDK-së, çdoherë e me potencialitet për tu rikthyer dhe besoj që nuk ka arritur që pakënaqësinë personale ta ideologjizoj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat