Anëtarët e Kryesisë së Vetëvendosjes në Mitrovicë aderojnë në PDK - Bota Sot
Anëtarët e Kryesisë së Vetëvendosjes në Mitrovicë aderojnë në PDK

Aktuale

Anëtarët e Kryesisë së Vetëvendosjes në Mitrovicë aderojnë në PDK

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 14:27
Pamje nga vendi i ngjarjes

Partia Demokratike në Mitrovicë përmes një komunikate për media ka njoftuar se sot i janë bashkuar anëtarë të kryesisë dhe kuvendit të Vetëvendosjes nga fshati Kçiq i Madh!

Në zyret e selisë në Mitrovicë, kryetari i degës Bedri Hamza, ju uroj mirëseardhje dhe i falënderoj për besimin duke ju shpërndarë edhe librezat e anëtarësisë, thuhet në njoftim.

Anëtarët e rijnë shprehën respektin dhe besimin maksimal për kryetarin, Hamza, dhe u zotuan se do të punojnë maksimalisht për ta mbështetur kryeministrin, Kadri Veseli!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...