Musliu: Prostitutat, krahasuar me politikanët e Kosovës, janë motra nderi

Aktuale

Musliu: Prostitutat, krahasuar me politikanët e Kosovës, janë motra nderi

Nga: V.R Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:13
Foto ilustrim

Publicisti njohur, Fahri Musliu, nëpërmjet një deklarate, ka thënë se prostitutat, krahasuar me moralin trishtues të shumicës së politikanëve kosovarë, janë motra nderi. Sepse prostitutat ( kurvat) kanë parime dhe moral, shkruan “Bota sot”.

Ai, ka thënë se prostitutat, nuk rrejnë, nuk mashtrjonë dhe nuk plaçkisin.

Postimi tij i plotë:

Prostitutat, krahasuar me moralin trishtues të shumicës së politikanëve kosovarë, janë motra nderi. Sepse prostitutat ( kurvat) kanë parime dhe moral: ato nuk e rrejnë, nuk e mashtrojnë, nuk e plaçkisin asked. E shesin trupin e vet nga nevoja, për para, me pak përjashtime. Për politikanët e dini vet!?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat