Haradinaj: I përjetshëm kujtimi për Gani Foniqin

Aktuale

Haradinaj: I përjetshëm kujtimi për Gani Foniqin

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:19
Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se sot ka qenë në vizitë ngushëlluese në familjen Foniqi në Zajm të Klinës për ndarjen nga jeta të Gani Foniqit.

Gani Foniqi është njëri ndër themeluesit e degës së AAK’së në qytetin e Klinës.

“Vizitë ngushëlluese në familjen atdhetare Foniqi në Zajm të Klinës, për ndarjen nga jeta të mikut tonë, ekonomistit dhe veprimtarit të devotshëm Ganiut, ndër themeluesit e degës së AAK-së në Klinë dhe anëtar i kryesisë së saj. I përjetshëm kujtimi i tij”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat