Burri i Albulena Haxhiut godet rëndë Fatmir Limajn: Si ka mbetur odë që ti hapë derë një mashtruesi të shndërruar në multimilioner - Bota Sot
Burri i Albulena Haxhiut godet rëndë Fatmir Limajn: Si ka mbetur odë që ti hapë derë një mashtruesi të shndërruar në multimilioner

Aktuale

Burri i Albulena Haxhiut godet rëndë Fatmir Limajn: Si ka mbetur odë që ti hapë derë një mashtruesi të shndërruar në multimilioner

Nga: N.H Më: 25 gusht 2019 Në ora: 17:09
Alban Krasniqi dhe Fatmir Limaj me djalin e tij

Aktivisti i Vetëvendosjes, Alban Krasniqi që është edhe bashkëshorti i ish-deputetes së kësaj partie, Albulena Haxhiut, ka reaguar përmes një shkrimi në Facebook, lidhur më një video ku shihet Fatmir Limaj i rrethuar me miq dhe përderisa ai kuvendon, njëri nga shoqëruesit edhe këmbën ia lëmon.

Lidhur me këtë, Krasniqi thotë se këto janë stërvitjet para se ta luan rolin e viktimës dhe patriotit ulur këmbëkryq nëpër odat e Malishevës.

Ja shkrimi i tij:

Stërvitje para se ta luan rolin e viktimës dhe patriotit ulur këmbëkryq nëpër odat e Malishevës.

Nuk besoj ti ketë mbetur odë më që ti hapë derë një mashtruesi të shndërruar në multimilioner të pasuruar nga politika, që merrte vota nga qytetarët e komunës më të varfër të Kosovës.

Sondazh: Votoni për LDK-në ose Vetëvendosjen

KLIKO KËTU PËR TË VOTUAR

Sondazh: Votoni për LDK-në ose Vetëvendosjen

Rezultati i sondazhit do të bëhet publik nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat