Edhe një aderim tjetër në PDK - Bota Sot
Edhe një aderim tjetër në PDK

Aktuale

Edhe një aderim tjetër në PDK

Nga: A.SH Më: 25 gusht 2019 Në ora: 18:33
Kadri Veseli dhe Urata Tahiri

Në Partinë Demokratike ka aderuar Urata Tahiri, një dentiste dhe profesioniste e njohur nga Prizreni.

Këtë e bëri të ditur kryetari I PDK-së, Kadri Veseli përmes një postimi në Facebook, duke shkruar se, do ta mbështes Uratën dhe gjithë të rinjtë e të rejat, sepse jam i bindur se kjo është rruga përpara për ta luftuar korrupsionin dhe nepotizmin.

Postimi në Facebook:

Familjes sonë politike iu bashkua Urata Tahiri, një dentiste dhe profesioniste e njohur nga Prizreni. Ajo është model i grave të suksesshme në karrierë, që kanë vendosur të qëndrojnë në Kosovë dhe ta japin kontributin e tyre për një të ardhme më të mirë. Unë do ta mbështes Uratën dhe gjithë të rinjtë e të rejat, sepse jam i bindur se kjo është rruga përpara për ta luftuar korrupsionin dhe nepotizmin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...