Bunjaku-Rexhepi për Hazirin: Numrat në matematikë, rezultat i fitoreve të Lutës në politikë

Aktuale

Bunjaku-Rexhepi për Hazirin: Numrat në matematikë, rezultat i fitoreve të Lutës në politikë

Nga: A.SH Më: 25 gusht 2019 Në ora: 21:34
Valentina Bunajku Rexhepi dhe Lutfi Haziri

Ish-deputetja e LDK-së, Valentina Bunajku Rexhepi i për Lutfi Hazirin në Gjilan ka thënë se LDK-ja është bastion i fitoreve ne Gjilan.

Postimi në Facebook:

LDK bastion i fitoreve ne Gjilan ✌🏻
Numrat ne matematike-rezultat i fitoreve te Lutes ne politike 👏
#BeselidhjaLDK

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat