Ish-zyrtari i LDK-së: Avdullah Hoti kandidat për kryeministër - Bota Sot
Ish-zyrtari i LDK-së: Avdullah Hoti kandidat për kryeministër

Aktuale

Ish-zyrtari i LDK-së: Avdullah Hoti kandidat për kryeministër

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 23:24
Avdullah Hoti

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Armend Ibrahimi, i cili ka qenë ish-kryetari i rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në profilin e tij në Facebook ka shkruar se Avdullah Hoti duhet të jëtë kandidat për kryeministër,.

“Avdullah Hoti kandidat per Kryeminister. Padyshim nje prej politikaneve me komplet dhe nder kandidatet me serioz per Kryeminister”, ka shkruar Ibrahimi.

Statusi i tij:

Avdullah Hoti kandidat per Kryeminister. Padyshim nje prej politikaneve me komplet dhe nder kandidatet me serioz per Kryeminister.

P.S. Nje pellumb erdhi e me tregoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...