Tjetër goditje e rëndë për Hisen Berishën: Që 20 vjet vjelle helm e vrer për PDK-në - Bota Sot
Tjetër goditje e rëndë për Hisen Berishën: Që 20 vjet vjelle helm e vrer për PDK-në

Aktuale

Tjetër goditje e rëndë për Hisen Berishën: Që 20 vjet vjelle helm e vrer për PDK-në

Nga: N.H Më: 7 shtator 2019 Në ora: 17:17
Hisen Berisha dhe Kadri Veseli

Profesori Binak Maxharraj përmes një statusi në Facebook, ka kritikuar Hisen Berishën, ish-Komandant i brigadës 138 “Agim Ramadani”, i cili ishte pjesë e betejës së Koshares, dhe i cili së fundi kaloi në PDK.

Maxharraj thotë se ky aderim është një kafshatë që s’kapërdihet.

Ja shkrimi i tij:

SENZACIONALE:

HISEN BERISHA NË PDK

Dikush e ka vetem një fytyrë.Dikush i ka një, e dikush më shumë fytyra,dikush është më fytyrë të mshehur,siç është rasti më Hisen Berishen,i cili që 20 vjet villte helm e vrerë për PDK,kapsën dhe përdhosjen e shtetit.

Për çudi edhe Hisen Berisha shkojë në atë përdhosje dhe kapje të shtetig, të bahet pjesë e sajë.
Kafshatë që skapërdihet është ky rast.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...