Zv/ Ministri i Bujqësisë, Vesel Krasniqi zyrtarizon kandidurën për deputet nga Nisma

Aktuale

Zv/ Ministri i Bujqësisë, Vesel Krasniqi zyrtarizon kandidurën për deputet nga Nisma

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 22:26
Vesel Krasniqi

Ish zv/ Ministri i Bujqësisë nga radhët e Nisma Socialdemokrate, Vesel Krasniqi ka zyrtarizuar kandidaturën për deputet në legjislaturën e ardhshme.

Krasniqi përmes rrjetit social facebook ka njoftuar se Nisma Socialdemokrate e ka nominuar për kandidat për deputet, Krasniqi është edhe njëri nga bashkëthemeluesit e Nismës Socialdemokrate dhe një krah i fort i kryetarit të Nismës, Fatmir Limaj.

Krasniqi në zgjedhjet e ardhshme do të kandidoj me numrin rendor 59.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat