Kadriaj: Me Ramushin kryeministër, Kosova është 100% shtet - Bota Sot
Kadriaj: Me Ramushin kryeministër, Kosova është 100% shtet

Aktuale

Kadriaj: Me Ramushin kryeministër, Kosova është 100% shtet

Nga: V.R Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:01
Time Kadriaj

Ish-deputetja dhe tani kandidate për deputet Time Kadriaj, nëpërmjet një postimi është deklaruar se ashtu siç i kam besuar Ramushit në kohë lufte, po njëjtë i beson edhe në konceptin e tij për 100% shtet.

Ndër të tjera Kadriaj njoftoi se do të garojë me numër 27 në zgjedhjet e 6 tetorit.

Postimi plotë:

Me Ramushin kryeministër, për 100% Kosovë, shtet e dinjitet!

Ashtu siç kisha besim 100% në udhëheqjen e Ramush Haradinajt në luftën e shenjtë për liri, njëjtë i besoj edhe konceptit të tij për 100% shtet, ekonomi e drejtësi.

Në takimin madhështor me qytetarët edhe zyrtarisht u konfirmua kandidatura ime për deputete në legjislaturën e ardhëshme nga koalicioni AAK-PSD.

Unë garojë me numër 27, na priftë e mbara!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...