Anton Quni ia “rrëmben” Nismës dhjetëra të rinj për t’iu bashkuar LDK-së - Bota Sot
Anton Quni ia “rrëmben” Nismës dhjetëra të rinj për t’iu bashkuar LDK-së

Aktuale

Anton Quni ia “rrëmben” Nismës dhjetëra të rinj për t’iu bashkuar LDK-së

Nga: D.RR Më: 8 shtator 2019 Në ora: 16:35
Anton Quni ia “rrëmben” Nismës dhjetëra të rinj për t’iu bashkuar LDK-së

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Anton Quni, ka njoftuar se sot në fshatrat Dedaj dhe Bregdri, dhjetëra të rinj i janë bashkuar LDK-së, duke u larguar nga Nisma, përcjellë “Bota sot”.

Quni shkruan se ata vendosen që ta vazhdojnë aktivitetin e tyre politike në LDK, për fitoren e madhe të Vjosa Osmanit.

Postimi i plotë:

LDK po rritet çdo ditë. Sot, nga NISMA disa te rinje aktiviste te fshatrave Dedaj e Bregdri vendosen ta vazhdojne aktivitetin e tyre politike ne LDK, per fitoren e madhe me kryeminister Vjosa Osmani.
Na prifte e mbara!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...