Mazreku: Gjatë dy vjetëve të fundit u punua shumë - Bota Sot
Mazreku: Gjatë dy vjetëve të fundit u punua shumë

Aktuale

Mazreku: Gjatë dy vjetëve të fundit u punua shumë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 00:40
Rexhep Mazreku

Rexhep Mazreku nga radhët e koalicionit NISMA Socialdemokrate, Aleanca Kosova e RE (AKR) dhe Partia e Drejtësisë (PD), tha se jemi larg nga Evropa, por u punua shumë.

“Si e përmendi edhe ministri Gashi, janë ndërtuar bukur shumë stadiume, e janë përmirësuar kushtet në ato ekzistueset”, tha ai sonte në emisionin “Debat”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat