Edhe një aderim i ri në PDK

Aktuale

Edhe një aderim i ri në PDK

Nga: A.SH Më: 10 shtator 2019 Në ora: 15:06
Kadri Veseli dhe Jona Hoxhaj

Adrimet në parti politke nuk kanë të ndalur, Jona Hoxhaj, i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës.

Këtë e bëri të ditur kryetari i kësaj partie, Kadri Vesli, i cili përmes favebook tha se, do të investojë në ndërmarrësit e rinj premtues dhe do u krijojë edhe më shumë mundësi e hapësirë të rinjve, për ta ndërtuar të ardhmen e tyre në vendin tonë

Postimi në Facebook:

Jona Hoxhaj është një e re premtuese, e shkolluar mirë, e cila prej sot është pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës.

Ajo ka punuar më herët si asistente në Universitetin “Epoka” në Tiranë, pastaj në Klubin e Prodhuesve të Kosovës, si dhe ka përvojë disavjeçare si menaxhere në sektorin privat.

Partia Demokratike e Kosovës do të investojë në ndërmarrësit e rinj premtues dhe do u krijojë edhe më shumë mundësi e hapësirë të rinjve, për ta ndërtuar të ardhmen e tyre në vendin tonë.

Ndërtojmë të Ardhmen. Për Ty dhe Shtetin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat