Ilir Ferati: S’ka gjë që na ndalë, Vjosa do bëhet Kryeministre dhe ky shtet do frymojë sërish!

Aktuale

Ilir Ferati: S’ka gjë që na ndalë, Vjosa do bëhet Kryeministre dhe ky shtet do frymojë sërish!

Nga: G.B Më: 10 shtator 2019 Në ora: 18:33
Ilir Ferati

Kandidati për deputet nga LDK, Ilir Ferati, ka thënë se ka lindur me LDK-në dhe aty do të jetë deri në frymën e fundit, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se nuk ka asgjë që i ndalë, Vjosa do të bëhet kryeministre dhe ky shtet do të frymojë sërish.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Kam lindur me Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe këtu do jem deri në frymën e fundit.

Nuk ka gjë që na ndalë, nuk ka pengesë që s’do e kalojmë, nuk ka zgjedhje që s’do i fitojmë - kur jemi bashkë sikur tani!

Vjosa do bëhet Kryeministre dhe ky shtet do frymojë sërish!

Vjosa Osmani 1
Ilir F. Ferati 55.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat