Këtë nuk e kishte menduar kush, Vjosa Osmani krahasohet me Ismet Beqirin

Aktuale

Këtë nuk e kishte menduar kush, Vjosa Osmani krahasohet me Ismet Beqirin

Nga: V.R Më: 10 shtator 2019 Në ora: 19:49
Vjosa Osmani

Publicisti dhe veprimtari Sali Rexhaj, nëpërmjet një postimi është shprehur me ironi duke thënë se i kujtohet Ismet Beqiri, kur Vjosa Osmani shprehet se në asnjë rrethanë nuk do të bënte koalicion me PDK-në.

"Mos u ngut Vjosa, se mrapa ke Lutfi Hazirin dhe Agim Veliun", shkruan Rexhaj. 

Postimi plotë:

Kur po betohet Vjosa e LDK-es,

se kurre nuk bejme koalicion me PDK-en, po me del para syve Ismet Beqiri duke u betuar si sekretar i saje.

Pastaj fuq e ne shtrat me Klanin Pronto. Jemi parti shtetformuese e institucionaliste, arsyetohej.

Mos u ngut Vjosa, dhe mbaje ne mende se je vetem nje maskote, nje kukull. Mbas te percjelle ne çdo hap Luta e nga distanca Agimi, Hakiu e Isa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat