Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë - Bota Sot
Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë

Aktuale

Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:18
Fatmir Limaj

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i shoqëruar nga anëtarët e Kryesisë qendrore struktura tjera nga kjo parti po e përcjellin bashkërisht ndeshjen mes Kosovës dhe Anglisë.

Limaj ka reaguar në ‘Facebook’, menjëherë pas golit të Kosovës kundër Anglisë. Ai i ka vlerësuar si heronjtë e Kosovës, lojtarët tanë.

“Çfarë fillimi i jashtëzakonshëm i Kosovës në përballjën kundër Anglisë. Kjo është Kosova jonë. Këta janë heronjtë tanë. Forca Kosova”, ka shkruar Limaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat