Sulmohet punëtori i KEDS-it në Graçanicë - Bota Sot
Sulmohet punëtori i KEDS-it në Graçanicë

Aktuale

Sulmohet punëtori i KEDS-it në Graçanicë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 10:24
Foto Ilustrim

Një zyrtar i KEDS-it ka raportuar se gjatë orarit të punës ka shkuar në shtëpinë e një personi të komunitetit serb, për të lexuar njehsorin e rrymës elektrike, i njëjti e ka penguar dhe e ka kanosur.

Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori, kurse rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në fshatin Batush, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat