Adnan Merovci publikon një foto të pa parë më herët nga një takim i rëndësishëm i Presidentit Rugova - Bota Sot
Adnan Merovci publikon një foto të pa parë më herët nga një takim i rëndësishëm i Presidentit Rugova

Aktuale

Adnan Merovci publikon një foto të pa parë më herët nga një takim i rëndësishëm i Presidentit Rugova

Nga: V.R Më: 11 shtator 2019 Në ora: 11:17
Adnan Merovci dhe Presidenti Rugova

Adnan Merovci, zyrtar nga radhët e LDK-së, nëpërmjet një postimi ka nxjerr në pahë një fotografi të ruajtur në arkiva.

Në fotografi, shihet Presidenti Rugova në takim me Riçard Hollbruk, Robert Gellbard dhe Kristofer Hill.

Postimi plotë:

Foto Arkivi më sfidoi me këtë foto unike të cilën se kisha parë më herët: Riçard HOLLBRUK, Robert GELLBARD, Kristofer HILL në takim te Presidenti RUGOVA (Velani, Prishtinë 1998)!

Secili duart e bashkuara....!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat