Diskutohet për rishikimin funksional ligjor dhe gjykatën komerciale në Kosovë

Aktuale

Diskutohet për rishikimin funksional ligjor dhe gjykatën komerciale në Kosovë

Nga: G.B Më: 11 shtator 2019 Në ora: 11:55
Pamje nga takimi

Drejtori i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës, Sami Mazreku është takuar sot me Njomza Zejnullahun dhe Hasi Abdullahun nga USAID Contractor - Chechi Consulting, përcjell Bota sot.

Mazreku përmes llogarisë në Facebook, ka njoftuar se me to është biseduar lidhur me rishikimin funksional ligjor dhe gjykatën komerciale në Kosovë.

“Takim pune me Njomeza Zejnullahu dhe Hasie Abdullahu-Hajdini nga USAID Contractor - Chechi Consulting ku bashkebiseduam lidhur me rishikimin funksional ligjor dhe gjykaten komerciale ne Kosove”, ka shkruar Mazreku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat