Lluka: 18 vjet nga ngjarja tragjike e 11 shtatorit, Kosova do të jetë gjithmonë përkrah Amerikës - Bota Sot
Lluka: 18 vjet nga ngjarja tragjike e 11 shtatorit, Kosova do të jetë gjithmonë përkrah Amerikës

Aktuale

Lluka: 18 vjet nga ngjarja tragjike e 11 shtatorit, Kosova do të jetë gjithmonë përkrah Amerikës

Nga: A.SH Më: 11 shtator 2019 Në ora: 15:41
Foto

18 vjet më parë më 11 shtator ndodhi ngjarja tragjike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës që u goditën nga sulmet terroriste.

Ministri në dertyrë i Ekonomisë, përmes facebook ka kujtuar këtë ngjajre duke thënë se Kosova dhe populli shqiptar gjithmonë kanë qenë, janë dhe do të jenë përkrah Shteteve të Bashkuara të Amerikës

Postimi në Facebook:

Sot bëhen 18 vjet nga ngjarja tragjike e 11 shtatorit, ku njëri ndër aleatët kryesorë të Kosovës u godit nga sulmet terroriste.

Kosova dhe populli shqiptar gjithmonë kanë qenë, janë dhe do të jenë përkrah Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Zoti e bekoftë Amerikën dhe popullin e saj. 🇽🇰❤️🇺🇸

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...