11 shtatori, Çitaku: Kujtimi juaj do të jetë në zemrat tona përgjithmonë - Bota Sot
11 shtatori, Çitaku: Kujtimi juaj do të jetë në zemrat tona përgjithmonë

Aktuale

11 shtatori, Çitaku: Kujtimi juaj do të jetë në zemrat tona përgjithmonë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 16:52
Vlora Çitaku

Vlora Çitaku, ambasadorja e Kosovës në SHBA, kujton rrëzimin e kullave binjake më 11 shtator të 2001-së.

Ajo tha se tani janë 18 vjet pas sulmeve dhe se mendimet tyre janë me viktimat.

“Sakrifica juaj nuk u bë e kotë. Kujtimi juaj do të vazhdojë të jetë në zemrat tona përgjithmonë”, ka shkruar Çitaku në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat