11 shtatori, Çitaku: Kujtimi juaj do të jetë në zemrat tona përgjithmonë - Bota Sot
11 shtatori, Çitaku: Kujtimi juaj do të jetë në zemrat tona përgjithmonë

Aktuale

11 shtatori, Çitaku: Kujtimi juaj do të jetë në zemrat tona përgjithmonë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 16:52
Vlora Çitaku

Vlora Çitaku, ambasadorja e Kosovës në SHBA, kujton rrëzimin e kullave binjake më 11 shtator të 2001-së.

Ajo tha se tani janë 18 vjet pas sulmeve dhe se mendimet tyre janë me viktimat.

“Sakrifica juaj nuk u bë e kotë. Kujtimi juaj do të vazhdojë të jetë në zemrat tona përgjithmonë”, ka shkruar Çitaku në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...