Tali: A e dini more çka është marrja ju a jo, more pilifunca?! - Bota Sot
Tali: A e dini more çka është marrja ju a jo, more pilifunca?!

Aktuale

Tali: A e dini more çka është marrja ju a jo, more pilifunca?!

Nga: A.M. Më: 11 shtator 2019 Në ora: 20:29
Driton Tali

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Driton Tali, ka komentuar deklaratat e simpatizantëve të partive sikurse PDK-ja, AAK-ja dhe PSD-ja.

Ai ka shkruar në Facebook, ka dy pyetje për këta simpatizant të këtyre dy partive.

Postimi i plotë:

Mos ju paqsha borxh qetyne që pe mbrojnë PDK'ën dhe këtfar koalicionin e Ahmakave-Dallavarexhive (AAK-PSD).

Ani kur po flasin qetë e shtruar si intelektualë?!

A e dini more çka është marrja ju a jo, more pilifunca?!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...