Ka eskaluar debati: Molliqaj-Abazit, je pak si femër, ke edhe probleme që je i vogël - Bota Sot
Ka eskaluar debati: Molliqaj-Abazit, je pak si femër, ke edhe probleme që je i vogël

Aktuale

Ka eskaluar debati: Molliqaj-Abazit, je pak si femër, ke edhe probleme që je i vogël

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 22:37
Abazi dhe Molliqaj

Ka eskaluar paksa debati i sontëm ndërmjet Dardan Molliqajt të PSD’së dhe Haki Abazit të VV’së.

Molliqaj përveç që  e quajti Abazin servil, frikacak e të padijshëm, i tha se duket edhe si ‘femër’.

‘’Je pak edhe si femër. Ke probleme që je  i vogël, skuqesh kur flet e je në siklet’, tha Molliqaj.

Menjëherë, Molliqaj u kthye dhe kërkoi falje ndaj femrave për këtë krahasim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat