Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit - Bota Sot
Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit

Aktuale

Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 22:43
Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj

Pas debatit në emisionin Pressing, Dardan Molliqaj I PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...