PSD-ja para një ore e paralajmëroi Haki Abazin se pas emisionit... - Bota Sot
PSD-ja para një ore e paralajmëroi Haki Abazin se pas emisionit...

Aktuale

PSD-ja para një ore e paralajmëroi Haki Abazin se pas emisionit...

Nga: A.SH Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:17
Haki Abazi

Përleshja që ndodhin mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit pas një debati televiziv si duket ka qenë një paralajmërim nga aktivisti i PSD-së Nol Nushi i cili, kishte thënë se Haki Abazin dhe Valdrin Ahmeti t’i marr dikush mbas emisioneve se mund të humbin rrugën.

Me këtë rast ka reaguar Valdrin Ahmeti duke thënë se, ofendimet dhe gjuha e përdorur paskan qenë me plan që të ketë sulm fizik.

Postimi në Facebook:

Ofendimet dhe gjuha e përdorur paskan qenë me plan që të ketë sulm fizik!

Meqë nuk e arriti këtë në rolin e viktimës legeni i Dautit, qeni i çarrtur i tij e paska sulmuar Haki Abazin në stilin e pronarit të tij.

Daut, lidhi qent!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...