Dardan Molliqaj sqaron gjithçka pas “rrahjes” - Bota Sot
Dardan Molliqaj sqaron gjithçka pas “rrahjes”

Aktuale

Dardan Molliqaj sqaron gjithçka pas “rrahjes”

Nga: N.H Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:22
Dardan Molliqaj

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit, Dardan Molliqaj, ka treguar çka ka ndodhur pas debatit të sotëm.

Ai ka thënë se, “asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik”.

Sipas Molliqajt, nga Vetëvendosje ankesat e vajtimet nuk mund t’i fshehin humbjet në nivel argumentesh nëpër debate televizive.

Ja shkrimi I tij:

Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik.

Unë nuk i kam problem debatet televizive dhe ndjehem shumë komod t’i mbroj bindjet e mia. Nuk fshihem asnjëherë. Secilin veprim timin politik jam në gjendje ta arsyetoj deri në fund. Nuk e kam problem asnjë akuzë e sulm për veprimet e mia politike.

Ankesa e vajtimet nuk mund t’i fshehin humbjet në nivel argumentesh nëpër debate televizive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...