Abdixhiku: Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen, Vjosa shpalos programin - Bota Sot
Abdixhiku: Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen, Vjosa shpalos programin

Aktuale

Abdixhiku: Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen, Vjosa shpalos programin

Nga: A.SH Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:31
Lumir Abdixhiku

Anëtari i kryesisë të LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka reaguar në lidhje me rastin e përleshjes mes Molliqajt dhe Abazit mbas një debate televiziv duke thënë se, derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen e gulçojnë, Vjosa, me urtësi, me mendje e me ide plot, shpalosi fotografinë e Republikës që ëndërrojmë.

“Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen e gulçojnë, Vjosa, me urtësi, me mendje e me ide plot, shpalosi fotografinë e Republikës që ëndërrojmë.

Këta jemi ne.
Kështu janë ata”, ka shkruar Abduxhiku në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat