Haki Abazi shoqërohet në polici pas incidentit me Dardan Molliqajn - Bota Sot
Haki Abazi shoqërohet në polici pas incidentit me Dardan Molliqajn

Aktuale

Haki Abazi shoqërohet në polici pas incidentit me Dardan Molliqajn

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:40
Haki Abazi

Pas debatit televiziv, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident.

Abazi rastin e ka paraqitur edhe në Policinë e Kosovës, ku tashmë ai është edhe shoqëruar nga policia, raporton media nga vendi i ngjarjes.

“Haki Abazi është shoqëruar në stacion policor, ku ka shkuar për ta hapur rastin”./Express

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat