Reagon Arbana Xharra: Rrihen pas debatit, çfarë derexhe për të bërë hajgare me ju - Bota Sot
Reagon Arbana Xharra: Rrihen pas debatit, çfarë derexhe për të bërë hajgare me ju

Aktuale

Reagon Arbana Xharra: Rrihen pas debatit, çfarë derexhe për të bërë hajgare me ju

Nga: A.SH Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:57
Arbana Xharra

Pas përleshjes mes Molliqajt dhe Abazit ka reaguar edhe Arbana Xharra, duke thënë se, nëse për asgjë tjetër boll që po na argëtoni.

“Rrihen pas debatit...ani mire boll 😂. Nese per kurgjo tjeter, boll qe po na argetoni. Cfare derexhe me bo hajgare me ju “, ka shkruar Xharra në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...