Paralajmëron profesori i njohur: Kosovën po e kullosin spiunët - Bota Sot
Paralajmëron profesori i njohur: Kosovën po e kullosin spiunët

Aktuale

Paralajmëron profesori i njohur: Kosovën po e kullosin spiunët

Nga: A.M. Më: 12 shtator 2019 Në ora: 19:50
Ilustrim

Prof. Dr. Binak Maxharraj, ka thënë se që nga paslufta nuk janë ç‘kapur spiunët Kosovës.

Ai përmes një postimi në Facebook, i është drejtuar disa pyetje Qeverisë, AKI-së, si dhe presidencës.

Postimi i plotë:

KOSOVËN PO E KULLOSIN SPIUNET.

Që nga lufta e këndej Kosovës nuk iu kanë çkapë spiunet e të gjitha ngjyrave, të ardhur këtu më kullotë si në bahçe të babës.

Vetem nga Serbia. sot në Kosovë qenkan 720 spiuntë cilët po e monitirojnë Kosovën nga të gjitha anët.

Shtrohet pyetja si kanë hy këta në Kosovë, a është e njoftuar për këtë AKI e jonë apo ka renë në gjumë, si po ndihet Qeveria për praninë e tyre.

Nuk po pyes së si po ndihet Presidenca, sigurishtë komode, sepse ajo këta spiun serb i ka pasë edhe në Presidencë,bile edhe u ka dhanë rroga për spiunimin e tyre.

Pra, mos u çuditeni se pse Serbia na i din edhe sa pula i kemi sejcili në shtepi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...