“Dallimi në mes Vjosës dhe Albinit është si muri i Berlinit” - Bota Sot
“Dallimi në mes Vjosës dhe Albinit është si muri i Berlinit”

Aktuale

“Dallimi në mes Vjosës dhe Albinit është si muri i Berlinit”

Nga: N.Sh Më: 13 shtator 2019 Në ora: 18:29
Albin Kurti dhe Vjosa Osmani

Publicisti Sefedin Krasniqi thotë se dallimi në mes të Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit është si muri i Berlinit.

Krasniqi përmes një postimi në Facebook, thotë se, për ta përmirësuar imazhin Albin Kurti po shtetit nëpër shtetet e perëndimit, kurse Vjosa Osmanin politikanët e perëndimit po i vijnë në Kosovë.

“DALLIMI

Dallimi në mes Vjosës dhe Albinit është si muri Berlinit. Albini për ta përmirësuar imazhin po shëtit nëpër shtete të Perëndimit, në vend se të bej fushatë në KS, ndërsa Vjosës, politikanët e Perëndimit (si Doris Pack) po i vijnë në Kosovë!”, shkruan Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...