Molliqaj: Nuk e kam goditur Haki Abazin, le të gënjejë kush të dojë - Bota Sot
Molliqaj: Nuk e kam goditur Haki Abazin, le të gënjejë kush të dojë

Aktuale

Molliqaj: Nuk e kam goditur Haki Abazin, le të gënjejë kush të dojë

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 20:19
Dardan Molliqaj

Dardan Molliqaj nga radhët e PSD-së ka sqaruar rreth fjalosjes me Haki Abazin.

Molliqaj në Rubikon tha se ai nuk e ka goditur Abazin dhe se sipas tij kjo është një gënjeshtër.

Ai tha se ka pasur kamera edhe pas debatit dhe se do të del e vërteta shumë shpejt.

“Asgjë nuk ka ndodhë në debat, mendoj që nuk ka diçka që mundem me thonë. Po më ka ftuar policia për nja 15 është përfunduar , ajo çka mujë me thonë se edhe pjesa pas debatit ka pas kamera asnjëna palë nuk mundet me shtrëngu të vërtetën. Vajtimi i tyre është sepse po dojnë me humb vëmendjen sepse në çdo debat të tyre kanë dalur të humbur. Asgjë nuk ka ndodhë jashtë asaj, njerëzit janë rrëzuar duke ikur nga sallat, le të gënjen kush të dojë. Janë duke rrejtë ”, tha Molliqaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...