Këtë detaj nuk e keni vërejtur gjatë fjalimit të Albin Kurtit - Bota Sot
Këtë detaj nuk e keni vërejtur gjatë fjalimit të Albin Kurtit

Aktuale

Këtë detaj nuk e keni vërejtur gjatë fjalimit të Albin Kurtit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 12:20
Albin Kurti

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, sot e ka prezentuar listën e kandidatëve për deputetë nga kjo parti. Në fjalimin e mbajtur nga Kurti, vërehet diçka e interesante.

Kurti gjatë tërë kohës djersitej dhe vazhdimisht përdorte faculetën gjë që nuk i ndodhë shpesh atij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...