Lahi Brahimaj: Edhe në Has e gjen fuqishëm vizionin 100% shtet - Bota Sot
Lahi Brahimaj: Edhe në Has e gjen fuqishëm vizionin 100% shtet

Aktuale

Lahi Brahimaj: Edhe në Has e gjen fuqishëm vizionin 100% shtet

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 15:44
Lahi Brahimaj

Kandidati për deputet i koalicionit Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës- Partia Socialdemokrate, Lahi Brahimaj ka thënë se Hasi po i qëndron besnik përkrahjes së AAK-së dhe kryeministrit Ramush Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...