Bahtiri: Taksa nuk hiqet, VV-ja e ka përkrahur fuqishëm - Bota Sot
Bahtiri: Taksa nuk hiqet, VV-ja e ka përkrahur fuqishëm

Aktuale

Bahtiri: Taksa nuk hiqet, VV-ja e ka përkrahur fuqishëm

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 00:49
Agim Bahtiri

Kandidati për deputet nga Vetëvendosja, Agim Bahtiri, ka thënë se partia e tij fuqishëm e ka përkrahur taksën ekonomike ndaj Serbisë.

“Taksa do të jetë dhe askush s’mund ta heqë dhe pikë. Taksa është përkrahur fuqishëm nga Vetëvendosja dhe kjo është e tëra”.

Por ai në Analiza Zgjedhore në Klan Kosova tha se do të hiqet  kur të vjen koha e saj.

“Që vjen koha do të hiqet normalisht. Koha është kur të normalizohet situata mes Kosovës dhe Serbisë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...