Haradinaj nga Plava dhe Gucia: Edhe ata që falen në xhami dhe në kishë, janë vëllezërit e mi - Bota Sot
Haradinaj nga Plava dhe Gucia: Edhe ata që falen në xhami dhe në kishë, janë vëllezërit e mi

Aktuale

Haradinaj nga Plava dhe Gucia: Edhe ata që falen në xhami dhe në kishë, janë vëllezërit e mi

Nga: A.SH Më: 15 shtator 2019 Në ora: 17:58
Ramush Haradinaj

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradiaj, ka zhvilluar një takim vëllazëror sot me malësorët e Plavës e Gucisë.

Ai nga atje tha se, prej Shkodrës e deri në Pazar të Ri, jemi vëllezër, edhe ata që falen në xhami edhe ata që falen në kishë, janë vëllezërit e mi shqiptarë.

Postimi në Facebook:

Në takimin vëllazëror sot me malësorët e Plavës e Gucisë.
Prej Shkodrës e deri në Pazar të Ri, jemi vëllezër, edhe ata që falen në xhami edhe ata që falen në kishë, janë vëllezërit e mi shqiptarë.

100% Dinjitet

RH

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...