Paralajmërohet fitorja e Vjosa Osmanit: Kemi me fitu përnime, kemi me fitu shumë, kemi me fitu rrast - Bota Sot
Paralajmërohet fitorja e Vjosa Osmanit: Kemi me fitu përnime, kemi me fitu shumë, kemi me fitu rrast

Aktuale

Paralajmërohet fitorja e Vjosa Osmanit: Kemi me fitu përnime, kemi me fitu shumë, kemi me fitu rrast

Nga: N.H Më: 15 shtator 2019 Në ora: 22:08
Vjosa Osmani

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se Prizreni edhe sot po e përkrah LDK-në dhe Vjosën.

Sipas tij, LDK ka me fitu përnime, ka me fitu shumë, e ka me fitu rrast.

Ja shkrimi i tij:

Prizreni edhe sot po e përkrah LDK’në dhe Vjosën. Kemi me fitu përnime, kemi me fitu shumë, kemi me fitu rrast. Përveç në fushatë, Vjosën kemi me e mbështetë edhe më 7 tetor bashkë me ekipin qeverisës, të cilët do ta kthejnë besimin dhe shpresën në Republikë. Kemi nevojë për shtet përnime, për dije dhe Kushtetutë. Faleminderit Prizren!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...