I ndodh një gjë e papritur, ja veprimi i Ramush Haradinajt - Bota Sot
I ndodh një gjë e papritur, ja veprimi i Ramush Haradinajt

Aktuale

I ndodh një gjë e papritur, ja veprimi i Ramush Haradinajt

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 23:03

Kandidati për Kryeministër të vendit, Ramush Haradinaj gjatë një tubimi të sotëm u përball me një situatë të pa lakmueshme.

Ngjarjet e tilla nisin me himnin shtetëror. Por kësaj radhe teknika dështoi dhe e gjithë salla mbeti në habi. Por, Haradinaj papritmas filloi ta këndojë vetë himnin kombëtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...